TAK, jest całkowicie bezpieczny. Odkąd terapia jest stosowana, nie odnotowano żadnych przypadków by komuś zaszkodziła lub wywołała skutki uboczne.
NIE. Nie ma żadnych przeciwwskazań.
Każdy, niezależnie od wieku i stanu zdrowia: dzieci, dorośli, kobiety w ciąży, osoby starsze, osoby z chorobami przewlekłymi.
TAK. Nawet kilkumiesięczne dzieci mogą korzystać z zabiegów.
Zabieg nie wymaga żadnych przygotowań. Można z niego korzystać o każdej porze dnia, niezależnie od pory posiłków.
NIE, nie ma ma takiej możliwości. Nadmiar wodoru zmienia się w wodę, która dodatkowo nawadnia organizm i z łatwością jest z niego usuwana.
Jest to sprawa indywidualna i zależy od rodzaju efektu, jaki chcemy uzyskać. Są osoby, które po pierwszym zabiegu lepiej śpią, łatwiej im się oddycha, odczuwają poprawę nastroju i wzrost energii. Osoby pragnące wyleczyć choroby przewlekłe wymagają większej ilości zabiegów.
Podczas zabiegu pacjent wdycha wodór wytwarzany przez generator wodoru. Jest on podawany do otworu nosowego za pomocą gumowej kaniuli do wdychania tlenu. Jednocześnie spożywa wodę wodorową wytwarzana na miejscu. Zabieg trwa 45 minut i jest całkowicie bezinwazyjny i przyjemny. Podczas inhalacji można rozmawiać jeść i pić.
NIE. Zabieg jest w 100% bezpieczny dla wszystkich i nie wymaga konsultacji z lekarzem.